Káva pro domácnosti

5 důvodů proč si doma vychutnat kávu Dolce Nero Caffé
 1. Netradiční káva přímo z Itálie
  Kávu Dolce Nero nenajdete v regálech supermarketů. Do Česka ji dovážíme přímo z Itálie. Naše káva je ozdobou rozličných společenských akcí, ale milují ji i ti, kteří si rádi dopřejí kávu v soukromí. Dolce Nero Caffé má mnoho druhů směsí a také různé varianty porcování a balení. Ocení ji všichni ti, kteří se nespokojí s mainstreemovou kávou, lehce zaměnitelné chuti.
 2. Cenově dostupná prémiová kvalita
  Dolce Nero Caffé je káva přímo od výrobce, tedy nezatížená maržemi a přirážkami obchodních řetězců. Díky efektivní distribuci se tato prémiová káva dostává na velmi příznivé ceny. I doma si tak můžete dopřát kávu, kterou připravují profesionální baristé po celém světě.
 3. Pohodlný nákup v e-shopu
  Nákup kávy Dolce Nero je velmi jednoduchý. V přehledném e-shopu s kávou najdete kompletní sortiment Dolce Nero - různé mleté směsi, kapsle pro Nespresso či Espresso point, ale také papírové kávové E.S.E pody.
 4. Balíčky na ochutnání
  Nabídka Dolce Nero Caffé je široká, proto jsme pro vás připravili uvítací balíčky, které vás přehledně seznámí s celým sortimentem. Na výběr máte z balíčků se zrnkovou kávou, stejně tak i setů určených pro kapslové systémy.
 5. Originální dárkové balíčky
  Káva dokáže potěšit. Pokud hledáte stylový dárek pro še blízké, je káva v originálním dárkovém balení výborné řešení. Proto jsme připravili pěkné dárkové sety různých druhů kávy a v nabídce máme také balení s milými dárečky, jako je kávový porcelán a další pozornosti s logem Dolce Nero Caffé. Velkou radost udělá také dárkový poukaz na zboží dle vlastního výběru.

Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.