Káva pro bary, restaurace, kavárny

5 důvodů proč podávat ve Vaší restauraci či kavárně Dolce Nero Caffé
 1. Špičková káva lahodné chuti
  Všechny směsi Dolce Nero Caffé mají vyváženou chuť, ve kterých vyniknou všechny složky kávy. Díky dlouholetým zkušenostem, vysokým nárokům kladeným na vstupní suroviny a důkladným výstupním kontrolám mají všechny směsi svou nezaměnitelnou chuť, která je však vždy stejná v každé šarži, která opustí pražírny Dolce Nero Caffé. V nabídce je několik osvědčených směsí včetně kávy bezkofeinové.
 2. Káva z jihoamerických plantáží pražená v Itálii
  Dolce Nero Caffé se pěstuje na jihoamerických plantážích a praží v Itálii. Jedinečností této kávy je tedy přístup výrobců, kteří kávu nejen produkují, ale také pěstují. To jim zajišťuje precizní kontrolu nad celým výrobním postupem.
 3. Originální značka s příběhem
  Rodinná firma vyrábějící kávu Dolce Nero Caffé si zakládá na poctivé výrobě od pěstování kávových zrn až po distribuci. Skutečnost, že se nejedná o mainstreamovou značku, kterou si může zákazník koupit kdekoli v supermarketu, odliší Vaši kavárnu od konkurence a zákazníkům nabídne možnost objevovat kouzlo premiové italské kávy. Stanete se tak originálním podnikem s výbornou kávou, která podtrhne Váš přístup k jedinečnosti.
 4. Dostupná cena
  Předností kávy Dolce Nero je její příznivá cena a velmi atraktivně nastavený systém bonusů, díky kterému při pravidelném odběru získáte velmi zajímavé množstevní slevy a výhody. Díky tomu můžete vašim zákazníkům servírovat cenově dostupnou kávu prvotřídní kvality.
 5. Široká podpora a servis
  Propagační tým Dolce Nero Caffé pamatuje na potřebné vybavení kaváren a restaurací, ať už se jedná o nezbytný porcelán, doplňky, propagační předměty a marketingové materiály. Samozřejmostí je možnost zajištění dodávky a pravidelné údržby profesionálního barového kávovaru.

Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.