Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.

Příběh kávy Dolce Nero Caffé

Příběh kávy Dolce Nero se začal psát téměř před padesáti lety. Na začátku stála dlouholetá vášeň ke kávě švagrů Claudia Di Flaviano a Giovanniho Vitale, kteří koupili třicetihektarovou kávou plantáž ve Venezuele a začali pěstovat jedinečnou kávu. Jejich doménou byla náročnost na prvotřídní kvalitu a smysl pro detail, což zákonitě vedlo k tomu, že si malá rodinná firma brzy prošlapala cestu obtížným a náročným trhem s kávou.

Z Venezuely do Itálie

Švagři postupně nakupovali další plantáže, až jejich rodinná firma, která drží tradici výroby kávy dodnes, vlastní více než 70 hektarů plantáží na různých místech Jižní Ameriky. Zde není zpracování surovin prací, ale uměním, které se předává z generace na generaci a denně se provádí s láskou a vášní. Následující roky se nesly ve znamení hledání nejlepších podmínek pro pěstování kávy. S přibývajícími léty zkušeností se nakonec rozhodli přesunout výrobní závod Dolce Nero Caffé do mekky vynikající kávy Itálie, kde vybudovali moderní pražírnu, která produkuje kávu nejvyšší kvality. Každoročně firma zvyšuje objem distribuce kávy z vlastních plantáží po celém světě.

Káva odlišná od konkurence

Díky pečlivosti, preciznosti, zanícení, vášni a vlastním plantážím je káva Dolce Nero Caffé směsí chutné kávy s jedinečným aroma. Skvěle vyškolený personál pečuje o výběr vynikajících surovin ve špičkovém zázemí. Tento přístup se odráží i v samotné chuti kávy a odlišuje naši kávu Dolce Nero Caffé od ostatních.