Mletá káva

Mletá káva je vhodná pro přípravu espressa pomocí pákového kávovaru, překapávače, Moka pressa nebo French pressa. Jednotlivé druhy přípravy kávy vyžadují svou hrubost mletí. Na espresso je například potřeba káva pomletá jemněji než na French press, Moka Press nebo na překapávanou kávu. Vybírejte tedy pečlivě s ohledem na to, jakým způsobem kávu obvykle připravujete.

Důležitým faktorem je také skladování kávy před jejím spotřebováním. Kávě nesvědčí prudké změny teplot. Nejlépe se káva skladuje v suchých prostorech s konstantní teplotou, mimo přímé sluneční záření. Stejně tak jako u zrnkové kávy jsou všechna balení mleté kávy Dolce Nero Caffé opatřena jednosměrným ventilem, který umožní kávě po dobu uskladnění pracovat, zároveň zabrání přísunu vzduchu dovnitř balení, čímž si káva uchová čerstvost a dokonalou vůni po dlouhou dobu.
Dolce Nero Caffé Pergolesi

Dolce Nero CafféPergolesi

Výjimečná káva prémiové kvality. Krémová, lahodná a sladká, s plným tělem a intenzivním aroma - směs 100% arabiky je charakteristická harmonickou rovnováhu chutí...

Koupit online
Dolce Nero Caffé Fresco

Dolce Nero CafféFresco

Mletá směs Fresco je složením vybraných zrn 70% arabiky a 30% robusty. Nápoj je charakteristický jemnou chutí, ovocným aroma a bohatou cremou. Patří mezi...

Koupit online
Dolce Nero Caffé Ponchielli

Dolce Nero CafféPonchielli

Směs připravená z výběrových zrn 100% robusty je charakteristická hořkou chutí, intenzivním aroma a rovněž je zárukou bohaté cremy v každém šálku připravené...

Koupit online
Dolce Nero Caffé Rossini

Dolce Nero CafféRossini

Rossini je zástupce směsí pečlivě tříděných zrn 100% robusty, která je v připraveném nápoji zejména charakteristická hořkou chutí, plným tělem, intenzivním...

Koupit online

Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.